O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolmax to Twój partner w gospodarstwie. Firma powstała w 2008 roku. Jej powstanie było efektem wieloletniego doświadczenia i pasji związanej z branżą rolniczą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszej jakości urządzenia i maszyny rolnicze. Nasza oferta dostosowana jest do możliwości finansowych naszych Klientów. U nas można nabyć sprzęt nowy oraz używany. Nasi Klienci mogą także liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc przy uzyskaniu wsparcia unijnego przy zakupie maszyn i urządzeń. Firma Rolmax to także nowoczesny i profesjonalny serwis maszyn i urządzeń rolniczych. Świadczymy także pełną gamę usług rolniczych.

o_firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolmax  jest liderem na rynku i z powodzeniem współpracuje z rolnikami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami rolniczymi. Grono naszych klientów systematycznie się powiększa. Stale także zwiększa się asortyment oferowanych przez nas maszyn oraz usług.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługą oraz doradztwo w zakresie zakupu maszyn rolniczych. Nasi fachowcy pomogą w doborze sprzętu dla każdego gospodarstwa.

Branża rolnicza szybko rozwija się. Dlatego stale doskonalimy swoją wiedzę w zakresie obsługi oraz dostosowywania oferty do wymogów zróżnicowanego rynku.

.